אודותנו

אודות Ugreen

מזה כעשור Ugreen העולמית משקיעה משאבים רבים למו"פ, תכנון, ייצור ושיווק מוצרי איכות טכנולוגיים המספקים מענה רחב למגוון רחב של משתמשים ומאז הקמתה בשנת 2009, Ugreen מתמחה במוצרים ופתרונות לחיבור אודיו ווידאו מקצועיים וממירי מולטימדיה עבור מותגים בינלאומיים כולל הרחבת ערוצים מקוונים כמו קניון ג'ינג-דונג וטמל. החל משנת 2012 התאמנו אסטרטגיות והתמקדנו בפיתוח מוצרים ועיצובים לפי דרישות השוק. המהנדסים שלנו שומרים בעקביות על תשוקה ושליחות לפתח מוצרים טובים יותר לשיפור חווית הראייה והשמיעה של הלקוחות.

Ugreen ישראל

את המוצרים של של Ugreen נבחרו לספק בשוק בישראלי חברת L.A  Solution LTD המספקת פתרונות מחשוב למגוון תעשיות בישראל אשר קיבלה החלטה אסטרטגית וליבא באופן רשמי את מוצרי Ugreen בישראל תוך הבנת צרכיו של השוק הפרטי והעסקי בישראל מאפשרת לנו מומחיות מדרגה ראשונה בבחירת מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

אנו מבצעים סקרי שוק מעמיקים עבור כל מוצר, וכך מצליחים להציע לצרכן את המחיר הנמוך ככל האפשר עבור מוצר מקורי, באיכות הטובה ביותר.
רמת המוצרים הגבוהה והמחירים התחרותיים מגובים בשירות אישי, יעיל ואינפורמטיבי. שירות הלקוחות שלנו זמין לצרכן בכל שלב – החל מהזמנת המוצר, דרך קבלתו בבית הלקוח ועד השימוש במוצר לשביעות רצון הלקוח.

צוות העובדים מיומן במתן ייעוץ והכוונה לגבי המחשבים עצמם והאביזרים הנלווים להם, כולל מציאת פתרונות לצרכים מיוחדים.

אנו מעמידים את שביעות רצון הלקוח במקום הראשון וחותרים למלא את ציפיותיו ולמעלה מכך.

תרגישו חופשי לפנות אלינו בכל שאלה

אנחנו זמינים בימים א׳-ה׳ בין השעות 08:00 – 19:00

דברו איתנו גם בשעות הקטנות של הלילה